Strona korzysta z plików cookies i innych technologii
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
A+
Telefon Warszawa19115 BIP MPO
A+ Telefon Warszawa19115 BIP

Powrót Powrót do listy nieruchomości

Huta Podgórna Popowo A

Nieruchomość gruntowa - dzierżawa
Kontakt:
Michał Świtaj
Telefon: 663-661-335, (22)3910-191
E-mail: michal.switaj@mpo.com.pl


Powierzchnia: 40 570 m2
Cena: do negocjacji
Informacje o lokalu:

Opis nieruchomości:

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Somianka, w obrębie ewidencyjnym Huta Podgórna - Popowo A, na obszarze miejscowości Huta Podgórna, na osiedlu letniskowym Popowo A (Popowo – Letnisko), w zachodniej części gminy. W przeważającej części tereny przeznaczone są pod zabudowę letniskową i porośnięte drzewostanem z dominacją sosny.
Obszar nieruchomości oraz najbliższe sąsiedztwo mają charakter rekreacyjny. Dominuje zabudowa letniskowa oraz tereny stanowiące lasy. W odległości ok. 3,5 km w linii prostej na południe znajduje się koryto rzeki Bug, w odległości ok. 3 km w linii prostej – Narew. Najbliższa zwarta zabudowa mieszkaniowa oraz drobne punkty handlowe znajdują się w odległości 2,5 km na wschód w centrum Huty Podgórnej. Placówki administracyjne usytuowane są w miejscowości gminnej Somianka, w odległości ok. 11 km. Na południe od nieruchomości w odległości ok. 1 km przebiega droga krajowa nr 62 łącząca Strzelno z Siemiatyczami, która zapewnia dogodny dostęp do Wyszkowa i Serocka 

nieruchomość stanowi niedziałający aktualnie Ośrodek Wczasowy „Dźwigar”. Ośrodek usytuowany jest przy ulicy gruntowej – al. Centralnej, odchodzącej od drogi krajowej nr 62 Wyszków – Serock. Jest to obszar zagospodarowany, porośnięty drzewostanem, ogrodzony ogrodzeniem: od strony drogi dojazdowej wykonanym z desek drewnianych, w pozostałej części siatką stalową na cokołach osadzonych w gruncie.

Nieruchomość ma dostęp do sieci elektroenergetycznej (transformator na terenie). Na obszarze nieruchomości rozprowadzona jest instalacja oświetlenia terenu oraz elektryczna napowietrzna. Nieruchomość posiada własne ujęcie wody. Do budynków sanitarnych oraz letniskowych doprowadzona jest instalacja wodociągowa, do budynków sanitarnych – dodatkowo kanalizacyjna wewnętrzna (szambo).
Na terenie nieruchomości zlokalizowana jest kotłownia obsługująca budynek stołówki oraz budynek WC.

Łączna powierzchnia gruntu wynosi 40 570 m2.

 

Zabudowa na terenie nieruchomości:

- 32 drewniane, jednokondygnacyjne domki letniskowe o konstrukcji ryglowej, rozproszone na terenie nieruchomości. 11 domków dwuosobowych, 21 – czteroosobowe. Budynki w różnym stanie, w większości do remontu.

- budynek stołówki z kuchnią, zapleczem i kotłownią. Budynek w konstrukcji tradycyjnej, powierzchnia zabudowy ~389 m2, powierzchnia użytkowa ~311 m2. Dach z płyt plastikowych, stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Podłogi – w części biurowej PCV, w części kuchennej terakota. Ściany – w części biurowej malowane farbą emulsyjną, w części kuchennej – do połowy wysokości ściany płytki ceramiczne. W pomieszczeniu kuchennym – piec kaflowy. Do budynku doprowadzony jest prąd, woda, kanalizacja sanitarna (ścieki odprowadzane do szamba). Dodatkowo: centralne ogrzewanie ze zlokalizowanej w budynku kotłowni, wentylacja mechaniczna. Stan budynku średni.

- budynki pomocnicze (sanitarny - wc/natryski, magazynowy, stróżówka). Stan budynków średni.

- basen kąpielowy o konstrukcji żelbetowej o powierzchni 20,00 m2.

Łączna powierzchnia budynków wynosi ~1 027 m2.

 

Foto nieruchomości 1
Foto nieruchomości 2
Foto nieruchomości 3

Kontakt
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
W M. ST. WARSZAWIE SP. Z O.O.
ul. Obozowa 43
Warszawa 01-161

tel. 22 3910 100
e-mail: E-mail mpo@mpo.com.pl

NIP: 5272391342
REGON: 015314451
BDO: 000013153

IODO: E-mail iodo@mpo.com.pl Grzegorz Szajerka
Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000146122 Kapitał zakładowy Spółki: 292 808 000 PLN
© 2024 MPO