Strona korzysta z plików cookies i innych technologii
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
Telefon Warszawa19115
Telefon Warszawa19115 BIP MPO
Powrót do aktualności Powrót
2021-03-10

Green and White Covid 19 Guidelines Twitter Post

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania kojarzy się przede wszystkim z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów w stolicy. Spółka, wśród ponad 1100 pracowników, zatrudnia nie tylko widocznych na stołecznych ulicach kierowców i ładowaczy, ale również specjalistów z wielu innych dziedzin. MPO niezmiennie stawia na dbałość o pracowników, podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych oraz zapewnienie bezpiecznych warunków pracy.

Podmiotem polityki personalnej Spółki są kompetentni, zaangażowani oraz rozwijający się wraz z firmą pracownicy. Centralnym elementem procesów HR są wdrażane i rozwijane systemy kadrowe oraz programy pracownicze, które wspierają efektywne zarządzanie wiedzą i działalnością organizacji.

Spółka dąży do tego, by być atrakcyjnym i konkurencyjnym miejscem pracy. Dba, aby dołączali do niej najzdolniejsi kandydaci, którzy wiążą z nią swoje długofalowe plany rozwoju zawodowego. Ponadto inwestuje w rozwój młodego pokolenia poprzez konsekwentne propagowanie kultury wymiany wiedzy i doświadczenia, m.in. organizując praktyki studenckie.

- Co roku pracownicy zatrudnieni na stanowisku kierowcy mogą liczyć na dofinansowanie szkoleń okresowych. Pracownikom, którzy są zainteresowani uzyskaniem uprawnień kierowcy kat. C, przysługuje zwrot poniesionych w związku z tym kosztów. Wszystko to powoduje, że zatrudnienie na stanowisku kierowcy staje się atrakcyjniejsze, a to bezpośrednio przekłada się na większe zainteresowanie pracą w naszej firmie - podkreśla Gabriela Napiórkowska, p.o. Dyrektora Działu Zarządzania Kadrami z MPO.

Możliwości skorzystania z opieki medycznej, szczepienia ochronne, nagrody jubileuszowe czy premie to kolejne benefity, skierowane do pracowników MPO. Dodatkowo fundusz świadczeń socjalnych umożliwia dofinansowanie pracownikom wypoczynku, udzielania pożyczek na cele mieszkaniowe, jak również wsparcia w formie zapomóg tych, którzy znajdą się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki prowadzonej polityce personalnej Spółka stale zwraca uwagę kandydatów poszukujących pracy i zachęca do składania aplikacji.

Aktualne oferty pracy dostępne są tutaj: https://www.mpo.com.pl/E-recruiter.

Wszelkie informacje związane z pracą dostępne są tutaj: https://www.mpo.com.pl/oferty-pracy.

Zobacz również:
Aktualność nr1
2021-04-12
Akcja "Coś dobrego", czyli ekologicznie i szlachetnie
Zobacz więcej - aktualność nr1Aktualność nr2
2021-04-08
Wiele się zmieniło...
Zobacz więcej - aktualność nr2Aktualność nr3
2021-04-02
Życzenia Wielkanocne!
Zobacz więcej - aktualność nr3Zobacz wszystkieGrafika - liście
Kontakt
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
W M. ST. WARSZAWIE SP. Z O.O.
ul. Obozowa 43
Warszawa 01-161

tel. 22 3910 100
e-mail: E-mail mpo@mpo.com.pl

NIP: 5272391342
REGON: 015314451
BDO: 000013153

IODO: E-mail iodo@mpo.com.pl
Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000146122 Kapitał zakładowy Spółki: 292 808 000 PLN
© 2021 MPO